Varta 2032 lityum pil

Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
CR 2032 lityum düğme piller,araç güvenliği (araba alarmı / keyfob pil),organizatör için (yedek pil kullanılan PDA gibi Psion vb),fotoğraf makinesi, elektrikli termometre, bilgisayar donanımları (yedek hafıza pili),haberleşme teçhizatı, elektronik saatler / saatler, kart radyo, Fotoğraf Mikro Lites, Anakartlar, Dreamcast VMUs, PocketStations, AbTronics, saat, hesap makineleri, Anahtarsız Araç uzaktan kumandalar, Garaj Kapı Kontrolleri, Elektronik Sözlükler, ve diğer cihazlar için kullanılır..
TESLİMAT
  • Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
  • Eğer siparişi saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

GARANTİ ŞARTLARI
  • Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması, makinaya ait olmayan aksesuar takılması ya da kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi),garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.
Yükleniyor...